4 kwietnia 2014

ZADBAJ O SWOJE USTA

Dziś post z trochę innej strony. Wiem, że duża ilość dziewczyn ma problem z pielęgnacją swoich ust i często narzekają że nie są one odpowiednio zadbane. Więc przekaże Wam wszystkie wiadomości, które posiadam o pielęgnacji ust i dowiecie się paru ,,sztuczek" na piękne usta.


Peeling
Jeśli chcesz, żeby twoje usta były gładkie i czerwone zrób im peeling! Okrężnymi ruchami wcieraj  w wargi krem nawilżający do twarzy, zmieszany z cukrem, lub masuj je miękką szczoteczką do zębów.
Masaż
Twoje wargi będą bardziej pełne i czerwone, jeśli dwa razy w tygodniu wysmarujesz je kostką lodu.
Maseczka
Dwa razy w tygodniu nałóż na usta grubą warstwę miodu. Po 10 minutach zetrzyj go lub najlepiej zliż. Dzięki takiej naturalnej maseczce skóra na Twoich ustach będzie doskonale nawilżona i odżywiona. 


Pielęgnacja 


Balsamy
Piękne usta powinny być przede wszystkim dobrze nawilżone i 
najlepiej zabezpieczone przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zawsze miej przy sobie balsam do ust w słoiku, sztyfcie lub tubce.
To już wszystko :) To są rady które sprawdziły się u mnie, więc nie wiem jaki będzie efekt na Waszych ustach.Mam nadzieję że post Wam się spodobał. Na pewno przyda się osobom które nie potrafią zadbać o swoje usta.