6 kwietnia 2015

Troszkę więcej o mnie

Cześć♡. Już jakiś czas temu planowałam dodać ten post, ale powoli się wycofywałam. Nadszedł ten czas, żeby opowiedzieć Wam trochę o sobie, bo jakoś nigdy nic nie mówiłam (pomijając fakt, że blog jest o moim życiu :D) Może trochę lepiej mnie poznacie i zainteresuje Was moja niezwykle ciekawa osobowość. (haha)
Jestem na prawdę niska. Kiedy miałabym dostawać pieniądze za to kiedy ktoś mi mówi że jestem mała lub na zdjęciach wydaję się wyższa prawdopodobnie byłabym milionerką.

Kocham herbatę. Może jest to dość dziwna miłość bez wzajemności, ale to prawda. Mogłabym ją pić litrami w zimę jak i lato, najlepsza jest z miodem ;)

Niektórzy mówią, że wyglądam jak dojrzała nastolatka, ale wewnątrz mnie kryje się duża część dziecka, można to wywnioskować czasem po moim zachowaniu.
Na prawdę rzadko mówię coś serio, najczęściej robię to pół żartem, albo w ogóle żartuję. Niektóre osoby które nie mają do siebie dystansu uważają mnie za dziwną, dlatego zadaję się z ludźmi którzy mają wielkie poczucie humoru :D

Zawsze na zakupach kiedy widzę piękne rzeczy moje serce mówi tak ale moja mama mówi nie.

Zdaje mi się że jestem typem samotnika, uwielbiam siedzieć w pokoju sama, słuchać głośnej muzyki i robić to na co mam ochotę.
Nie jestem zbyt dobra w utrzymywaniu kontaktów, jeśli ktoś nie odezwie się pierwszy, ja nie zrobię tego nigdy.

Zawsze najpierw coś robię, dopiero potem myślę.

Ciągle, kiedy siadam do nauki robię się głodna, ogólnie lubię jeść.

Nie lubię mojego śmiechu, więc wtedy kiedy już na prawdę muszę się zaśmiać robię to bezgłośnie.
Mam takie dni w życiu, kiedy rano patrzę w lustro i mam ochotę założyć papierową torbę na głowę i wyjść do szkoły, bo na prawdę nienawidzę swojego wyglądu, a innymi dniami uwielbiam się stroić.

Uwielbiam oglądać seriale na Nickelodeon typu: Sam&Cat, iCarly czy Victorious. :D

Moje ulubione kolory to biały, blady róż, i wszelkie pastele ;)
Chciałabym mieć niebieskie oczy, swoje zaakceptuję dopiero wtedy, kiedy będę mieć jasnobrązowy odcień skóry a nie ja teraz... no biały.

Kocham psy, uważam je za najcudowniejsze zwierzęta na świecie. Kiedy będę starsza chcę mieć co najmniej dwa :D

Robi mi się słabo kiedy na lekcji biologii rozmawiamy o krwi, czy różnych tego typu rzeczach. Zawsze muszę wyjść do łazienki i oddychać świeżym powietrzem.
Strasznie uwielbiam dekorować wnętrza, dlatego w przyszłości chciałabym zostać architektem i projektować domy.

Kiedy się nie wyśpię potrafię cały dzień chodzić nieogarnięta i zamulać aż do wieczora.

Mam taki odruch że kiedy śpię i ktoś mnie dotknie, bo spróbuje mnie obudzić od razu wyciągam rękę, jakbym chciała walnąć tą osobę :D

Uwielbiam sport, mój ulubiony to piłka ręczna i nożna, absolutnie nie przeszkadza mi to że podczas gry z nogę zacznie padać deszcz, włos mi z głowy nie spadnie kiedy się pobrudzę. ;)
Tak mocno jak filmy Disney'a kocham spanie. mogłabym być leniwcem, on idealnie odzwierciedla moją osobę.

Bardzo często coś upuszczam. Telefony, tablety, aparaty w szczególności. Założę się że gdybym miała iPhone'a po jednym dniu byłby cały rozwalony.

Uwielbiam robić głupie miny do zdjęć, kiedy wyjdę brzydko mam wymówkę, że tak miało być.
To by było na tyle. Mam nadzieję, że ten post pomógł Wam trochę lepiej mnie poznać.

Napisz mi 5 faktów o sobie! Może jesteśmy podobne?
Chcecie więcej takich postów?